Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

OTTONOM GRUP HAKKINDA

Ottonom Grup, Mühendislik Çözüm Tedarikçisi olarak; otomotiv, Havacılık ve uzay sanayi, Beyaz Eşya ve diğer endüstriler için kabiliyeti yüksek yeni nesil yüksek teknolojili mühendislik ürünleri ve çözümleri sunmak için 2013 yılında kurulmuştur.

Dinamik yapısı ve alanında uzman mühendislik ekibi ile Global mühendisliğe yön vererek yarınların mühendislik teknolojilerini ve sistemlerini bugünden yaratan mühendislik firması olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Ülkemizden globale açılan esnek, özgün, kaliteli ve yüksek teknolojili mühendislik çözümlerini ortaya koyarak; sürdürebilir, yenilikçi değerler yaratan çalışmaları ile alanında lider yerli ve yabancı firmaların mühendislikte çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. Bugün 3 kıtada faaliyet gösteren faaliyet gösteren ana sanayilere her türlü mühendislik hizmetini vermektedir.

18 Farklı mühendislik branşından oluşan kadrosu 4 dilde hizmet veren Ottonom Grup, 8000 m2’lik üretim alanı ve AR-GE ofisleri ile Bursa ve Almanya’da faaliyet göstermektedir.

OTTONOM GRUP VİZYON

Global mühendisliğe yön vererek yarınların mühendislik teknolojilerini ve sistemlerini bugünden yaratan mühendislik firması olmak

OTTONOM GRUP MİSYON

Türk mühendisliğinin gücünü ileriye taşıyarak ile ülkemizden globale açılan esnek, özgün, kaliteli ve yüksek teknolojili mühendislik çözümlerini ortaya koyarak; sürdürebilir, yenilikçi değerler yaratmak

DEĞERLERİMİZ

Çözüm Odaklı

Esnek

Verimlilik

Öncü

Güvenilir

Yüksek Performans

Takım Çalışması